1 dal sigara sizi kesiyor mu?

Bazı insanlara imreniyorum bir dal sigara içiyor çay yanında yada yemekten sonra yetiyor o' kişiye.. Ben bir oturuş'da 4 dal garanti götürüyorum peşpeşe :unsure: 4 dedim ama günde paket hesabı yaparsak 3 paketi tamamlıyor bu kardeşiniz :cautious:

Yok şuan çay ile 3 öncüsü yaktım :( Bırakamıyorum istemiyorum da gerçi :) uyuyana kadar paket biter yedeği bile açılır.

Yok şuan çay ile 3 öncüsü yaktım :( Bırakamıyorum istemiyorum da gerçi :) uyuyana kadar paket biter yedeği bile açılır.
Bırakma zaten bırakıp napıcan sigara olmayınca olmuyor :D İçmeyenlerin ne yaptığı hakkında hiç fikrim yok.. Tamam sağlık mağlık diyoruzda olmuyor bırakamıyoruz napalım :D

Bırakma zaten bırakıp napıcan sigara olmayınca olmuyor :D İçmeyenlerin ne yaptığı hakkında hiç fikrim yok.. Tamam sağlık mağlık diyoruzda olmuyor bırakamıyoruz napalım :D
İçmeyenler içenlere kızıyor 😁😁Bizim evde sadece büyük kız içmez oda çok kızar hepimize 😁😁İçmeyen içene kızıyor bunu biliyorum :)))

Kullanmıyorum ama bazen arkadaşlarımın yanında yakıyorum. İçmeyi pek bilmiyorum galiba :)

Herkes sağlığını düşünür kızmıyoruz yok ben de içmeyenlerdenim.Hayatımızı da çok iyi yaşıyoruz yok öyle bişey @Savero bey :) sen isterki günde beş paket iç kendi yerine içiyorsun...Benim kardeşimde içiyor ya keşke içmese diyorum ama engel de yok.

Keyfi içen birisiyim meslekten ötürü sanırım biraz çoğaldı içişim ama yazılanları görünce içmiyormuşum dedim bir an :D
Önceleri bir paket 1 hafta giderdi şimdi 2 günde 1 paket falan içiyorum.
Yemekten sonra, çay kahve esnasında falan güzel gidiyor.