Bebek Pudrası Bebek Poposu Haricinde Nerelerde Kullanılır?

1. Makyajınızı sabitlemek için bebek pudrası kullanabilirsiniz. Bunun için, makyaj sonrası küçük fırça yardımıyla bebek pudrasını yüzünüze sürerek makyajınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.

2. Saçlardaki yağlanma konusunda da bebek pudrası oldukça işinize yarayacaktır. Saç köklerine dökeceğiniz az miktardaki bebek pudrası saçta oluşan yağların erimesinde etkili olacaktır.

3. Dolgun kirpikler için bebek pudrası kullanabilirsiniz. Maskaranızı sürmeden hemen önce kirpiklerinizin üzerine toz pudradan sürerek dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Screenshot_20230806_235050_com.opera.browser_edit_142242319805375.jpg

4. Ayağınızı sıkan ayakkabının içine bebek pudrası dökerek ayağınızı rahat ettirebilirsiniz.

5. Ağda sonrası bebek pudrası kullandığınızda cildiniz yatışacak ve rahatlayacaktır.

6. Koşu öncesinde bebek pudrası kullanırsanız, vücudunuz tahriş olmayacaktır.

7. Koltuk altlarında oluşan nemden kurtulmak adına da bebek pudrası kullanabilirsiniz. Bu koltuk altlarınızın kuru kalmasını sağlayacaktır

Bebek dahil herşeye kullanıyoruz. :D aynı ıslak mendil gibi. :D

Bebeklere diye yapılan her'şeyi bizler kullanıyoruz zaten... Yetişkinlerin bebek güneş kremi sürmesi gibi..

Ben aldığımda farklı alıyorum geçen bebek pudralı aldım, şimdi lavantalı kafama göre :D kedi sevilmez mi ya benim annem hayatta istemezdi evime gelmezdi şimdi ölüp bitiyor 1 hafta bendeyse diğer hafta özledim diye alır 1 haftada onda kalır muhakkak. :D

Ben aldığımda farklı alıyorum geçen bebek pudralı aldım, şimdi lavantalı kafama göre :D kedi sevilmez mi ya benim annem hayatta istemezdi evime gelmezdi şimdi ölüp bitiyor 1 hafta bendeyse diğer hafta özledim diye alır 1 haftada onda kalır muhakkak. :D
İnan ben sevemedim :) onlarda küçük torun için aldılar neymiş hayvanla büyüyen çocuk iyi olurmuş ☺ Karışmıyorum ne sana ne benimkilere ne yapıyosanız yapın 😁