Blogger sitelerinin yapısının tam olarak bilinmemesi

Sardık yine bir konuya çıkamıyoruz işin içinden.. Sitemap gönderiyorsun blog sitesi için google console tolls alanına tamam diyorsun.. Ama bu hangi periyodlar'la tekrardan gönderiyor kendiliğinden onu bilmiyorsun.. Eklenti yüklenmiyor böyle bir çalışma prensip durumuda yok.. Bizim kafa forum türü wordpress türü çalıştığı için o sitemap oraya gönderilecek diyoruz .. :D Blog kişisel sayfanın internet halkına açık olan bir ara yüz olduğunu unutuyoruz..

O değil.. Sitemap gönderme şeklini anlatan bloggerın kendi teknik elemanlarıda bu konuyu anlamıyor.. Oğlum 1 sayfa blog varken sitemap'ı gönderdin tamam.. Aradan günler geçti oldu sana 1 100 sayfa ' bunu nasıl gönderiyor bu kodumTrik sistem..

Sistemin çalışma prensibi:

Google blogger ile kesinlikle alakası olmayan direk GOOGLE'ın kendi yetkilendirilmiş hesabıyla günlük sitemap çekmesi gerçekleştiriliyor..

Nerden anladım nerden bu bilgiye ulaştım... Birincisi test yaptığım yer'den gönderimi takip ettim.. Siteyi kurduğunuz saatten itibaren 24 saati tamamladığı an gönderim değil ama google çekmesini yapıyor haritanın..

Direk mail ve şifre verseydin, hiç gizlin saklın yok. :T:

Tarih affetmez! Kalemi'mi kopyalayamazlar!