Kullanıcıların gif uzantılı resim kullanması (avatarlarınız)

Arkadaşlar bu sitede kendi avatarlarınızı kendiniz koyuyorsunuz gif ve diğer türleri..

Şimdi bu sitede iki ayrıntılı ayar vardır... Ben zor olan ayrıntı ayarını işleme koydum .. Ne demek istiyorum.. ?

Şimdi temamız özgün bir temadır sınırlamaları sınırsızlaştırır.. İki türlü ayar var birisi hosting bazlı eklenti ayarı diğeri'de hostinge gerek kalmadan temadan özgür bırakılan ayarlardır..

Şuan ki ayarımız : Gif avatar kullandığınızda siz her yerde oynayacaktır .. Profilde konu içinde posbitte site ana sayfa üzerinde.. Bu ayar hosting bazlı bir ayardır eklenti açıktır.. Ama gif resim yüklerken çok beklete'bilir.. Çünkü her alanda oynatacağı için kırpma kesme boyutlandırma yapar bunuda gif olarak yapar..

Diğer ayar:

Sadece konu içinde oynamasıdır
gif resimin buda benim kendi ayarımdır her türlü gif resimi içeriye alır anlık olarak sorun çıkarmaz ama sadece konu içinde oynar vbulletin 3 forumlarında olduğu gibi.. O ayarı vermedim site yeni daha ileride yoğunluk olduğunda onu yapıcam.. Eğer şimdi bile sorun çıkarıyorsa o ayarı yaparım..

Bunlar bilgilendirme amaçlıdır..

Gif' resimi eklentisiz şekilde tema'dan aktif ettim.. Daha hafif daha pratik daha kullanışlı oldu..

Geri
Üst Alt