Merhaba

Amaç Şeytanın Bacağını Kırmak Yoksa Bizim Neyimize
Hayırlı Olsun Konusu Açmak .
Dilerim Herşeyin En İyisine En Kısa Zamanda Ulaşırsınız.
Rabbim Emeklerinizi Ziyan Etmesin inşALLAH

Son düzenleme:
Davete icabet böyle olsa gerek ... Hoş'geldin @BuYuCu ummamıştım ama ileri zamanda mutlaka bir üyelik alırsın düşünceside aklıma gelmedi değil :D İyi yaptın bakarsın ileride bir yerlere gelinir gemiye ilk binenlerdenim dersin .. 🫠 @Estrella destny ile senin adını karıştırdığımız arkadaş :D Şeytanın bacağını hep beraber kırarız inşaallah...

Çok samimiyet dolu sohbetimiz sürekli olmasa bile ilk tanıdığım gün neysen hala o'sun.. Değişmediğini görmek ayriyetten güzel..

Davete icabet böyle olsa gerek ... Hoş'geldin @BuYuCu ummamıştım ama ileri zamanda mutlaka bir üyelik alırsın düşünceside aklıma gelmedi değil :D İyi yaptın bakarsın ileride bir yerlere gelinir gemiye ilk binenlerdenim dersin .. 🫠 @Estrella destny ile senin adını karıştırdığımız arkadaş :D Şeytanın bacağını hep beraber kırarız inşaallah...

Çok samimiyet dolu sohbetimiz sürekli olmasa bile ilk tanıdığım gün neysen hala o'sun.. Değişmediğini görmek ayriyetten güzel..
Vallahi bende anlamadım nasıl oldu geldim vs üye oldum diye inan şuan buna bile emin değilim. Malum aynı durumlar seninde başında insan evlenince bazen ne yaptığına o bile inanmıyor. Benimkide oyle bir durum işte. :D

Evet o zaman 3.5 yıl gerek yönetimde ve gerekse yönetim dışında destek verdiğim platformda denk gelmiştim . Hatta o konu üzerinde konusurken tanışmıştık seninle :)
Konu başlığındada belirtmiş olduğum gibi dilerim herşey gönlününce olur