Tutuklanan gazeteciler

Kalem özgürlüğü simgeler.. Yazıları sözleri rahatsız ediyorsa rahatsız eden taraflarını rahatsız olan düzeltmeli.. İftira atıp olmayan haberi yapıp karalama yapmıyorlar neticede'ki öyle bile olsa bir hareketlenme fiziki veya maddi zarar vermedikce yargılanması yapılmamalı... Sorgularsın ama yargılama olarak sen içeri diyemezsin dememelisin.. Bunca yıldır 100 yıl içinde olmamış şeyler neden son 20 yılda oluyor oturup düşünmek lazım..

Gazetecilerin kitlesi yazdığı savunduğu yazılara inanan kişiler. Toplumu ikiye bölüyor bazıları, bazılarıda gerçekten hakaret ediyor saygısızlık yapıyorlar makamlara.

Gazetecilerin kitlesi yazdığı savunduğu yazılara inanan kişiler. Toplumu ikiye bölüyor bazıları, bazılarıda gerçekten hakaret ediyor saygısızlık yapıyorlar makamlara.
Tamam'da basın özgürlüğü denilen şey' özgürlük kavramı genel olarak belirtilip şartlar kurallara dayalı olmadığı için her türlü eleştiriyi kabul ediyorum anlamına geliyor.. Hakaret v.s diyoruz ama kime göre neye göre hakaret olayı var.. O'nun karar merci kim falan.. Bunlar önemli..

Tamam'da basın özgürlüğü denilen şey' özgürlük kavramı genel olarak belirtilip şartlar kurallara dayalı olmadığı için her türlü eleştiriyi kabul ediyorum anlamına geliyor.. Hakaret v.s diyoruz ama kime göre neye göre hakaret olayı var.. O'nun karar merci kim falan.. Bunlar önemli..
Mevcut iktidarın yaptıklarını demiyorum zaten :)

Geri
Üst Alt