Xenforo zamanın en iyi forum sistemi

Önceki ve sonra'ki zamanın en iyi sistemidir.. Bunu entegre olan bazı uygulama ve sosyal araçlar'dan anlaya'biliriz.. Maliyetli bir sistem son dönemde kapanmalar vazgeçişler olsada gücü yetenlerce açılan yerler varlığını sürdürecektir ..

Benim can damarım 🙂.
1 bucuk aydır xenforoyla iç içeyim. Birtane forum açtırdım ücretli 🤤 sonrasında 1 aydır xenforonun herşeyi öğrenmek için uğraştım. Başka bir domain ve hosting aldım sırf öğrenmek için.|etiket tema seo url nulled lisanslı herşeyi analiz edip öğrendim. Şuanda forum hacklense bile yedekler olduğu sürece sorunum olmuyor cünkü yedeklerle beraber forumu kurtarma aşamasınıda öğrendim. Bence forumlarda önemli olan emeği yoketmemek. Emeği yok ettirmediğimiz sürece 3 sene 5 sene sonra forumda sohbet dönmese bile istenilen hitlere ulaşılır ve azda olsa sohbet dönmeye başlar. demem odurki Bu global dünyada forum sistemi xenforo harici dışlamıştır kabul etmemektedir. Forum xenforo candır boş vakitlerde bilgi paylaşırken bilgi sahibi yapar haberimiz olmaz. 🙂Kolaylıklar gelsin herkeze