Cinsel içerikli konulardan neden çekinirsin?

Tartışmasız her cinsin hoşuna giden bir konudur... İsterikli olup istemsiz gibi görünenler'de bu konuların içinde..

Neden adam gibi sohbet edemezler bu konu hakkında insanlar ?

Ben elin adamıyla neden o konulara gireyim? Edep diye bir şey var bana göre bunu yapanlar zaten bir kişiye değil herkese yapıyordur ahlaksızlığı normalleştirdiler zaten ama bana göre değil yani evlenirim eşim olur onunla konuşurum ben kendimden sorumluyum yapanlarda beni ilgilendirmiyor

Ben elin adamıyla neden o konulara gireyim? Edep diye bir şey var bana göre bunu yapanlar zaten bir kişiye değil herkese yapıyordur ahlaksızlığı normalleştirdiler zaten ama bana göre değil yani evlenirim eşim olur onunla konuşurum ben kendimden sorumluyum yapanlarda beni ilgilendirmiyor
Aşık olduğun adamla buluşunca hiç el ele kol kola sarılmadınız mı? Aşık olduğunuz adamla konuşmalarınız olmadı mı? Aşık olduğunuz adam? Herkesle konuşanın adı belli zaten.

Aşık olduğun adamla buluşunca hiç el ele kol kola sarılmadınız mı? Aşık olduğunuz adamla konuşmalarınız olmadı mı? Aşık olduğunuz adam? Herkesle konuşanın adı belli zaten.
Cinsel içerikli konulardan bahsedince öyle yazdım. Yoksa el ele kol kola gezmekten bahsetmiyorum :)

Küçükken kız çocuklarına kutunu sakla elini çek öyle oturma.. Bak bu ayıp diyen aile' büyüyünce kocanla yaparsın dediğin'de..
Büyüyünce küçükken günah ayıp olanı kocamla işliycem kafası... Erkekler için problem yok amcasına dayısına gösterdiği için.. Kadın kızlarda bu tabu olarak gelişince ahlak ve örf ile bağdaştıra'biliyorlar..

Eğitim şart diyorlar yıllarca bu nedenle eğitim şart..
Aslında bazı hadisler var bu konuda ama ehli sünnet olunca meshep ayrımı olunca orada'da bir ayıplama var kadınlar için..

Konuda benim sormak istediğim nişanlı olanın sohbeti.. Yoksa alalade bir muhabbet değil.. İnanç olarak bakarsan yanlışı her'türlü yazarız konuşuruz... İnsan olarak bakıncada adet örf gelenek yetişme tarzı ortaya çıkıyor..

Konuşana cehennem konuşmayana sanki cennet'miş gibi... Olay aslında dini değil insani..

Özelimi, genelle paylaşmayı sevmem.