Hadi Bakalım Bakalım

Merhabalar gördüğüme göre ismime uygun bir ortam olduğunu düşündüğüm bir yer gibi geldi bana umarım yanılmamış olurum sahiplendiğimde elimden gelenin fazlasını yapabileceğim ısınamadığımda 1 sn bile beklemeyeceğim bir ruh hali ile hayırlı akşamlar dileyerek ufak bir bilgilendirme yapma ihtiyacı ile ;

• Daha önce forum siteleri içerisinde uzun zamanlar geçirmedim.
  • Birbirimizi tanıyor olma ihtimalimiz neredeyse %10 bile değildir.
  • Bir dönem Feu nicki ile bir sitede uzun yıllar kalmışlığım vardır. ( Söylesem bilirsiniz kesin ) Fakat pek içli dışlı olmayı tercih etmediğimden sadece nick olarak bilinir.
  • Farklı bir nick ile başka sitelerde kalıcı olarak bulunmadığımı, fakat üyeliklerimin olduğunu ( Çoğusunun şifresini bile hatırlamam )
  • Uzun uzun bir aradan sonra ( inzivadan yeni çıktım diyelim ) ilk kez bir siteye üye olduğumu,
  • Burada bulunma amacım sadece vakit öldürmektir. Zamanla kendime has içeriklerin olduğu konu başlıkları ile elbette katkıda bulunacağımdan eminim.
  • Ben seni birisine benzetiyorum vs gibi hususi mesajları görmezden geldiğimi, herhangi bir grup veya kişiyi temsil etmediğimi, kendim haricinde insanları pekte önemsemediğimi belirterek
( Kibir değil kendini bilmektir. )

Niye bu kadar uzun uzun yazdığımı inanın bende bilmiyorum :)

Hepinizi saygı ile selamlamış olayım :)

Neden bu açıklamalara gerek duydunuz hakkınız var bende anlamadım :D Neyse ne hoş'geldiniz diyelim ..

''kendim haricinde insanları pekte önemsemediğimi belirterek''

aynı ben, sevdim. :D
güzel açıklama olmuş, hoş geldiniz. :)

Neden bu açıklamalara gerek duydunuz hakkınız var bende anlamadım :D Neyse ne hoş'geldiniz diyelim ..

Hoşbuldum :) 2 gün sonra başıma geleceklerin önüne geçmek adına diyelim sorular sorular sorular ben önden cevap vereyim dedim :)

''kendim haricinde insanları pekte önemsemediğimi belirterek''

aynı ben, sevdim. :D
güzel açıklama olmuş, hoş geldiniz. :)

:col: Hoşbuldum teşekkürler 🌸

Hoşbuldum teşekkür ederim 🌺