Shakira, Tom Cruise’a gönlünü kaptırdı! Formula 1 pisti alev aldı!

Katılım
1 yıl 2 ay 18 gün
Mesajlar
650
Tepkime puanı
202

Shakira, Tom Cruise’a gönlünü kaptırdı! Formula 1 pisti alev aldı!​

Gerard Pique ile uzun yıllar süren birlikteliği ihanet sonrası sona ermişti. Shakira şimdilerde yeniden eski formuna kavuşuyor. Formula 1 yarışlarında ikilinin samimi pozları sosyal medyada paylaşıldığında “Yeni bir aşk mı doğuyor?”

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile Gerard Pique mutlu birliktelik sürüyordu. Birlikteliklerinden iki çocuk sahibi olan çift 11 yıllık ilişkilerini ihaneti nedeniyle geçtiğimiz yılı sona erdirdi. Shakira o dönemlerde çok zor zamanlar geçirdi. İntikam planı yaparak kendi yapımcısı ile işbirliği yaptı ve yeni yılda çıkardıkları şarkının sözlerinde bu ihanete yer verdi.
11 yıllık eşi Gerard Pique kendisini 23 yaşındaki bir üniversite öğrencisiyle aldatmıştı. 9 yaşında Milan ve 7 yaşında Sasha isimli oğullarının velayeti Shakira'da kaldı. Shakira Miami'de 750 metrekarelik bir eve taşındı. Ayda 10 gün çocukları ile vakit geçirebileceği de söylenildi.
YENİ BİR AŞK MI DOĞUYOR?
Dünyayı kasıp kavuran sesi ile kendine has bir duruş sergileyen Shakira geçtiğimiz gün Miami'de düzenlenen Formula 1 yarışlarında görüntülendi. Yanında ünlü aktör Tom Cruise yer alıyordu. İkilinin keyifli halleri ve kameralara verdikleri gülüşmeli pozları aralarında yeni bir aşk dolma ihtimalini gündeme getirdi. Fakat her ikisi de konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.
“OĞULLARIM RAHATSIZ EDİLDİ!”
shakira-tom-cruisea-gonlunu-kaptirdi-formula-1-pisti-alev-aldi.png

Shakira ayrılık haberleri sonrasında taşınma kararı verdiğinde:
“Hayatımın büyük bir değişikliğe girdiği bu dönemde ailemin ve benim hayatımın merak edilmesi oldukça anlaşılır. Ancak çocuklarım Milan ve Sasha çok zor bir yıl atlattı. Oğullarım Barcelona medyası tarafından devamlı olarak rahatsız edildi” ifadesini kullanmıştı.

TAŞINMASININ SEBEBİ TOM CRUİSE MU?
Shakira geçtiğimiz ay İspanya'dan temelli ayrılma kararı almıştı. Bu ayrılma kararının arka planında yeni bir sevgilisi olduğu söylentileri hızla yayıldı. Konunun üzeri kısa sürede kapatılmıştı. Çocukları ile birlikte yeni bir yaşama yelken açabilmek için Amerika'nın Miami kentine yerleşen Shakira'nın o dönemlerde gizemli bir sevgilisi olduğu söyleniyordu. Ortaya çıkan bu yeni iddialar o kişinin Tom Cruise olabileceğini de gündeme getirdi.
60 yaşında olan Tom Cruise’un adı Nicole Kidman, Katie Holmes ve Penelope Cruz gibi farklı isimlerle geçmiştir.
 
Geri
Üst Alt