Uyumlu sakin adamlar neden ilgimizi çekmiyor

Katılım
7 ay 18 gün
Mesajlar
366
Tepkime puanı
123
Özellikle gençlik yıllarının bitmesi ve libidomuzun biraz daha yavaşlaması sonucu yavaş yavaş çılgın erkeklerden uzaklaşarak daha Mülayim erkekler ilgimizi çekse de bu durum Aslında serseri ruhlu olarak nitelendirdiğimiz adamların içgüdüsel olarak doğuracağımız çocuğuna sahip çıkamayacağı güdüsüyle Evcimen bir adama yönelmemiz duygusu olabilir mi?
Genellikle Uysal ruhlu adamlarla iletişimimiz belli bir süre sonra onların şefkatli kollarına sanki babaymış gibi algılıyor olmamızdan bizdeki cinsel ilişki isteğini azaltıyor olması en sık rastladığımız sorunlardan biri.
Bu adamlar şefkatli ve korumacı kolları ile bizleri sararken bizlere sanki babamız mış gibi bir duygu vererek içimizde var olan yaşam enerjisini ifade eden cinsellik dürtülerini Yok olmasına yol açıyor olabilirler.
Nihayetinde genellikle gençlik yıllarında olan erkeklerin O serseri ruhu hem sürekli olarak arkasını toplayarak annelik günlerimizi besliyor hem de sürekli her an elimizden bakacakmış duygusu ile ona karşı sıcak kalmamızı sağlıyor. Kırımlı erkeklerse zaten bizlerin olduğu duygusunu güven duygusunu bizlere açıkladıkları için bu heyecan kaçanı kovalama heyecanını çoğunlukla sıcak tutamıyoruz.
Sürekli olarak jest yapmaları ve ilgili yapıları da bu erkekleri ilişkide olması gereken eş aşık rolünden sıyırarak daima ilgi gösteren baba profiline sürükleyerek sıradan bir durum haline dönüştürüyor ve bu duygu bizi zorlamaması nedeni ile alışıldık sıradan bir durum haline dönüştürüyor..
 
  Benzer konular Forum Tarih
Erkekçe Forum 0 89

Benzer konular

Geri
Üst Alt