Destina - Photoshop Çalışmaları

5cd0mcr.png

Şu resimi çözmeye çalışıyorum.. O bacak mı? Kamera yan tutulup çektiği için yoksa dikine oturan beyaz gömlekli bir kanının bacağı mı?

Yani bir bacak var orta'da ama pozisyonda terslik var :D El bardak dikine oturan beyaz gömlekli kadına ters... Ama mavi elbiseli kadının yukarıdan çektiği yan resim düz .. Peki o çiçeği tutan el kimin ?

Resim bi değişik :D
O beyaz örtü çarşaf sanırım yatak olabilir oturuyor vaziyette tek bacak olarak çekilmiş çiçeği oraya sıkıştırmış fotoğraf çekip hepsini tek kareye almak istemiş. :T:

O beyaz örtü çarşaf sanırım yatak olabilir oturuyor vaziyette tek bacak olarak çekilmiş çiçeği oraya sıkıştırmış fotoğraf çekip hepsini tek kareye almak istemiş. :T:
Yeni nesili anlamak zor... Yaşlandık artık olur öyle şeyler..

Resimi aldım konudan bu konuyu arıyorum bende yarım saattir :) bu resimi bana yapar mısın?
Oynayan kelebek koyabilirsen sol alt köşesine çok sevinirim küçük bir hareketlilik olsun diye olmasada olur.
Nickimin sağına soluna belki uğur böceği olabilir çiçek olabilir. Yapabilirsen tabi zorlama kendini, özel istek gibi oldu :)
Uzun süre değiştirmem emek verdin diye :)
289uobu.jpg

@aYss kaç yıldır shop yapıyorum, ilk defa böyle bir istek geldi. :)
umarım istediğin gibi olmuştur.

Tanıtımdan gördüm uzun zamandır forumlara girmiyorum. İlk girdim konusunu görünce yeni bir site hayırlı olsun demek istedim. Geçen seneden fazla ircrehber sitesinde eşinle seni uzaktan tanımıştım destina sensin :) Tanışmadık hiç kısmet bugüne oldu. Sürekli girermiyim bilmem orasını, ama başka yerede gitmem uğrarım buraya vakit buldukca. Çok kişiyi tanımam çok kişide beni tanımaz online olur gezerdim ben photoshop yeteneğini bildiğim için istedim aybüke ben :)
Resim için teşekkürler çok güzel olmuş.