Yalnız Kadın Mutlu, Huzurlu, Biraz da Şımarık - Mandy Hale

Katılım
7 ay
Mesajlar
174
Tepkime puanı
3
Elbette ki yolculuğumda bana birisi katılırsa onu kabul edeceğim; “Aşk çok güzel harika ve hatta kutsal bir şey; ama o bizi bulana kadar kendimizi geliştirmek için bir şeyler yapmak daha iyi değil mi?”
Yalnız ama mutlu olduğunuz zaman hayatınızı tutkularınıza ve hayallerinize engel olmadan yaşarsınız. Yalnız ama mutlu olmak başka birisinin yolculuğuna dâhil olmadan önce kendi yolculuğunuzu çözmektir. Yalnız ama mutlu olmak başkasının sizin için hazırladığı bir kalıba girmesini istememektir. Hayatınızı yaşamak için izin almamaktır ve onu gerçekten yaşamaktır. Yalnız ama mutlu aynı zamanda mutlu ve evlinin de müjdecisidir. Biri olmadan diğeri de olmaz.
“Yalnız olabilecek kadar cesur olmanız size hayatınıza insanları ihtiyaç duyduğunuz için değil onları istediğiniz için almanız özgürlüğünü kazandırır.”

Yalnız ama mutlu olmak sevgisiz kalacağınız anlamına gelmez. Bu konuda hayatınız boyunca yalnız kalmanızı gerektirecek bir yemin etmenize gerek yoktur. Bu aynı zamanda mutlu sona ulaşma olasılığınızı kaybettiğiniz anlamına da gelmez. Sadece; yakışıklı bir prens tarafından kurtarılmaya ihtiyacınızın olmadığı ve yalnız başınıza da olabildiğince harika olduğunuzun anlamına gelir.
“Yalnız kalmak bir tercihtir tercihlerin yokluğu değildir.”
 
Geri
Üst Alt